W styczniu 2013 roku Forum pomocy AdWords przekształciło się w ulepszoną platformę - Forum AdWords, a w tym tygodniu strona internetowa Forum AdWords uzyskała zupełnie nowe, bardziej funkcjonalne oblicze. Dzięki możliwościom nowej platformy udało się uporząkować i odpowiednio skategoryzować wątki tworzone na forum i umożliwić użytkownikom łatwiejszą nawigację po Forum, a tym samym szybszy dostęp do interesujących i pomocnych treści.


Do najczęściej wyświetlanych stron Forum należy niewątpliwie Kalendarz Edukacyjny informujący o nadchodzących szkoleniach AdWords, wątki związane ze śledzeniem konwersji w kontach AdWords i Analytics oraz wątek dotyczący uzyskania certyfikatu rezydencji.


Głównym celem Forum jest stworzenie platformy pełnej pomocnych informacji o programie AdWords, gdzie użytkownicy mogą nie tylko otrzymać w krótkim czasie odpowiedzi na zadane pytania, ale także wymieniają doświadczenia, uczą się od siebie, stają się mentorami dla innych użytkowników. Najlepsi Współtwórcy, Wschodzące Gwiazdy Forum, pozostali aktywni użytkownicy oraz pracownicy Google troszczą się o dostarczanie właściwych odpowiedzi na pytania użytkowników.


Zapraszamy zatem wszystkich do aktywnego udziału w dyskusjach, do dzielenia się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu kampaniami AdWords, do zadawania pytań oraz udzielania odpowiedzi na pytania zadane przez innych użytkowników!Autor: Karolina, Zespół Forum AdWords